…Alarm… potreba alebo prepych?

…Alarm… potreba alebo prepych?

  • Doby kedy bol alarm privilégiom iba tých bohatých je už dávno preč. Veď si len zoberme ceny bežných spotrebičov: TV, domáce kino, Notebook, PC, chladnička či ostatné zariadenia v domácnosti. Bez problémov sa vyšplháme na cenu niekoľko tisíc EUR.
  • V dnešnej dobe je to len zlomok ceny toho čo Vás vyjde alarm, ktorý bude chrániť nie len Váš majetok ale aj Vás a Vašu rodinu pokiaľ vy spíte.
  • Najlepšie je na alarm myslieť ešte počas stavby respektíve rekonštrukcie Vášho domu, bytu alebo firmy. Netreba však „vešať hlavu“ ak už bývate. Riešením je bezdrôtový variant daného systému, ktorý dokáže splniť všetky Vaše požiadavky na ochranu majetku rovnako kvalitne ako drôtová verzia. Veľakrát sa rieši kombinácia drôtovej a bezdrôtovej verzie, respektíve rozšírenie systému o bezdrôtové prvky.
  • Naša firma je držiteľom licencie na prevádzkovanie týchto služieb či už je to montáž zabezpečovacích systémov, či systémov na sledovanie osôb a pohybu v chránenom mieste, čo je základným predpokladom na to aby Váš alarm fungoval ako má a v prípade nejakej poistnej udalosti vo väčšine prípadoch aj podmienka plnenia. Spolupracujeme len s poprednými dodávateľmi zabezpečovacích systémov na trhu: Paradox, Jablotron, Hikvision.

Veríme, že sa Vám náš článok páčil, s pozdravom Váš tím LM Group .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *